Tento případ také platí u mužů v podobě zvětšené prostaty, která je nežádoucí, protože pokud se tento případ stane, tak pánům nastává peklo. Tedy pro některé je to velice nepříjemné, když musejí chodit přes den milionkrát na toaletu, nebo když musejí vstávat v noci, aby si odskočili, budí tím často partnerku, i když si například myslí že ne, ale je tomu tak. Ve většině případů však nejde o nic vážného a je navíc pár drobností, které můžete dodržovat, abyste zabránili zvětšení prostaty.

Abyste si opět mohli užívat naplno toho, co máte rádi!

Nenechejte si takto ovlivnit váš život. Pak by to mohlo mít špatné následky na vaši kvalitu života. Odehrává se toho mnoho, i když si to v hloubi duše neuvědomujeme a každá maličkost, která je špatná nebo nás trápí a stane se nám, tak na to má také vliv. Zabraňte tomu a podívejte se na prevenci, která tomu zabrání.
Prevencí se rozumí jistá opatření, která budeme dodržovat. Tato opatření také zabraňují právě nežádoucím jevům, aby se projevovaly. Díky nim si tak můžeme uchovat naše zdraví v souladu s přírodou. Často zabraňují nemocem nebo špatným věcem.
Prevencí se v tomto ohledu rozumí:
– vyhnete se kořeněným a pikantním jídlům, takže nic ostrého
– nebudete pít alkohol nebo ve velkém objemu pivo
– zlepšíte si pitný režim, ale naopak zabráníte pití ve větším množství před nocí
– budete se snažit, abyste tolikrát přes den nechodili na záchod a to v krátkých intervalech
– neměli byste však moč zadržovat
západ

Prostata je maličký orgán, který se u mužů nachází v malé pánvi. Kromě toho že má své nezbytné funkce, plní také funkci opěrnou a mechanickou. Také se jí říká předstojná žláza, pokud špatně funguje, může to mít funkci i na vaši erekci, která tak možná bude nedostatečná, možná žádná, záleží také na rozpoložení muže a právě v těchto ohledech to náš život ovlivňuje.
spát

Není to nic vážného, také se s tím dá jednoduše bojovat.