U nás na http://mediastudio.cz/webove-stranky  jsme totiž připravili jedinečné funkční prostředí, které není postavené na aplikacích zdarma nebo levně s omezeními, ale je naše vlastní. Je to redakční systém s názvem Media Studio CMS a i pro běžného administrátora či uživatele eshopu nebo webové stránky velmi přívětivý. Velmi snadno je v něm možné editovat a upravovat používané položky i obrázky, což právě u aplikací zdarma či zalevno není běžně možné. Počítali jsme s tím, že každý majitel eshopu potřebuje doplňovat zboží nebo položky pružně a rád si mění barvy, fotografie nebo nastavení i sám. Naše Media Studio CMS s tímhle počítá a díky tomu bude váš eshop nebo www stránky stále podle vašich potřeb a představ.

Jak je to u nás s webhostingem?

 
Právě tahle otázka se řeší ještě před samotným započetím celé stavby stránek. Umíme pro vás připravit a zajistit hostingové služby u největšího a nejspolehlivějšího správce webhostingu za zajímavých podmínek. Nemusíte se tedy obávat výpadků serverů nebo nějakých častých technických závad, díky kterým by docházelo k narušování vašeho obchodování. U nás v  http://mediastudio.cz/webove-stranky  jsme si vědomi, jak moc důležité jsou pro každou firmu funkční www stránky.

Jak je to s designem internetových stránek nebo eshopu?

 
Navrhneme pro vás ideální a přívětivé grafické prostředí na míru, aby vaše stránky korespondovaly s vaším firemním grafickým manuálem. Jsme si vědomi, že značka je právě to, co prodává a musí být tedy reprezentováno s citem a v přesných barvách společnosti. Naši grafici vědí, jak na to a ještě před započetím prací na vašem webu můžete nahlédnout do prezentace, jak to u nás děláme. Můžete vám ukázat reference našich zákazníků, kterých si vážíme a kterým se průběžně o jejich stránky už i několik let staráme.
 
Zkuste s námi vstoupit do světa internetu a ukažte zákazníkům, že jste profesionální i ve svém eshopovém obchodování. S námi se v síti prostě neztratíte!