Rychlé doplnění energie

Denně bychom měli vypít určité množství tekutin. Otázkou ale je jakých. Nápojů máme na výběr celou řadu a někteří z nás by tam rádi zařadili i pivo, ale s tím lékaři bohužel nesouhlasí. Ti, co si hlídají každou kalorii navíc, ti budou dávat přednost čisté vodě. Ale pak jsou tu nápoje, které nepatří do pitného režimu, ale jsou náhradou stravy. Máme na mysli výživové nápoje.

metr

Víte, co je na výživových nápojích zvláštní?

Chcete zhubnout? Pijte výživové nápoje!

Chcete přibrat? Pijte výživové nápoje!

Ano! Výživové nápoje jsou svým složením ideálním způsobem, jak dát tělu potřebné proteiny, vitamíny, minerály, abyste s čistým svědomím mohli vynechat hlavní jídlo a dát si místo něho výživový nápoj.

Chcete zhubnout? Vynechejte jedno hlavní jídlo a nahraďte jej rozpustným výživovým nápojem. Tělo nebude strádat a vyhnete se tak případnému jo-jo efektu, až s dietou skončíte.

Chcete přibrat? Nebo máte poruchy příjmu? Namíchejte si chutný výživový nutriční drink a buď jej přidejte k hlavnímu jídlu, nebo pokud nemůžete jíst, tak jej vypijte místo hlavního jídla.

hubnutí

Aktivně sportujete a potřebujete rychle doplnit energii a nemáte možnost či čas uvařit si jídlo? I pro vás je rychle rozpustný nutriční výživový drink. Nutriční drinky se dělají v několika příchutích, což mohou ocenit mlsouni, protože kdo by odolal čokoládové příchuti. Někdy nemáme možnost si udělat vydatné jídlo, ale víme, že během dne budeme potřebovat doplnit energii. Pro tyto případy je ideálním řešením mít v kapse batohu sáček s rozpustným výživovým nápojem, který si snadno připravíme rozmícháním ve vodě. A je jedno jestli to bude voda z vodovodu nebo z lesní studánky, neboť výživové nápoje jsou vhodným řešením hladu i pro turistiku a cestování. Výživové nápoje jsou řešením při hubnutí, abyste nehladověli a hubli s rozumem, bez jo-jo efektu.