Svítidla, která moc místa nepotřebují

Moderní technologie přinesla do našich domovů skutečně velký světelný převrat. Nejdříve se vyskytovaly klasické žárovky, u kterých vlastně nikdo neřešil jejich spotřebu nebo trvanlivost. Posléze je začaly nahrazovat úsporné zářivky – spíš jsme jim také říkávali žárovky, ale spíš to bylo dané velikostí produktu a také tím, že se skutečně daly instalovat do současných objímek. Nikdo ale nepomyslel na další možnosti, které se začaly postupně objevovat na trhu. Mezi jednu tuto možnost se řadí LED panely, které se staly špičkovými produkty interiérových svítidel. Je až neskutečné, že si našly tak rychlou oblibu u spotřebitelů. V podstatě nahrazují klasické žárovkové a zářivkové osvětlení.

osvětlení kuchyně

Jejich výhoda:

  • Tloušťka, která skutečně nezabere mnoho místa. Tudíž se světla hodí i do menších prostorů, jelikož skoro splývají se stěnou, mnohdy jsou dokonce ukryté v její úrovni.
  • Vzhled, který se svým designem hodí prakticky kamkoliv a na trhu je dostatečně velký výběr nejen ve tvarech, ale i provedení, což uspokojí nejednoho uživatele.
  • Rozptyl světla je další velké plus. Krásně dokáže světlo rozložit a osvítit tak poměrně širokou plochu.
  • Úsporný provoz zajišťuje právě technologie LED, která šetří nejen naše rodinné rozpočty, ale zároveň se dá rozdělit podle svítivosti, která by nám nejvíce vyhovovala. Její měkké, jasné a příjemné světlo nikdy nezpůsobí únavu očí, kterou jsme znali z klasických zářivek.
  • Dokonce se pyšní skvělým vyzařovacím úhlem.

led světla

S jejich službou budeme naprosto spokojeni

V podstatě nejen že nám poskytnou více světla, ale jsou skutečně nenáročné na prostor. Dají se umístit do různých výklenků, zapustit do sádrokartonů, nikde nepřekáží a dokonce se i velmi snadno, díky svému povrchu čistí. Pokud chceme komfort, můžeme si zakoupit takové panely, které se ovládají dálkově a pak si hravě přizpůsobit intenzitu světla. Nebo například nad kuchyňský stůl nebo ostrůvek si můžeme pořídit světlo na řetízkách a tudíž si ho spustit na takovou úroveň, která nám bude vyhovovat.