Kde využijete stohovatelné plastové boxy

Při skladování úklidových čisticích prostředků – nemáte-li v malém bytě místa nazbyt, a máte volnou sklepní kóji, můžete stohovatelné plastové boxy využít pro úschovu různých čistidel, barev a laků a podobných chemikálií ve sklepě vašeho domu. V boxech tím pádem udržíte pořádek a nic se nebude jen tak „bezprizorně“ povalovat na podlaze.

úroda ovoce a zeleniny

Pro ukládání předmětů při rychlém stěhování – potřebujete se urychleně přestěhovat a nemáte čas shánět kartonové krabice? Jste si jisti, že to zvládnete sami vlastním autem s přívěsným vozíkem? Pak byste mohli věci vkládat rovnou do skládacích plastových boxů, které pak využijete v domácnosti na skladování ovoce a zeleniny ze zahrady anebo pro úschovu nářadí, sportovních potřeb či hraček. Balení a vybalování věcí v boxech můžete provádět průběžně, pokud máte na stěhování více času, což je poměrně výhodné zejména tam, kde se nestěhuje nábytek, anebo jen nějaké drobné kusy, např. komody.

zelenina vypěstovaná na zahradě

Pro ovoce ve sklepě – očekáváte bohatou úrodu jablek na uskladnění a zrovna vám popraskaly či ztrouchnivěly dřevěné bedýnky? Pak klidně využívejte stohovatelných plastových boxů. Ovoce nebude tolik náchylné k plesnivění, protože plast není prodyšný, jako dřevo, bude se dobře skladovat ve více vrstvách i přes značnou hmotnost naložených boxů, a nemusíte se obávat, že by se přepravky po vyskládání na sebe převrátily, zřítily se k zemi a poškodily.

Pro děti – několik přepravek můžete věnovat i vašim ratolestem, které si do nich mohou ukládat hračky, knížky či pomůcky do školy, a přepravky umístit pod postel nebo do vestavěné skříně. Některé přepravky se hodí i do exteriéru, kde jim nevadí povětrnostní vlivy, a tak lze v tomto prostředí přechovávat např. hračky na písek, sportovní potřeby, potřeby pro domácí zvířata, jako jsou čistidla, vodítka, obojky, granulovaná krmiva, steliva atd.