Psychotropní a omamné látky a sex

Všichni jsme se někdy opili a druhý den jsme se probudili vedle někoho jiného. Každý někdy zažil tu chvíli, kdy jsme byli opojeni alkoholem a pořádně jsme to roztočili. Dokonce jsme dělali věci, které bychom si za střízlivého stavu těžko dovolili. A stejně je to i se sexem. Alkohol nám odbourává jisté zábrany – nestáváme se svým pravým já, jak by někteří řekli, protože svým pravým já jsme v okamžiku, kdy máme i ty naše zábrany. Ale je dobré občas trochu krev rozproudit předem. Někdy je sex divočejší, mnohem vášnivější. A není to jenom alkohol, který nás může rozproudit na večer. Ostatně stejně mohou působit i jiné látky, které mají otupný či omamný účinek.
prst na jazyku

Lehké drogy, marihuana a hašiš

Už dávno pominula doba, kdy marihuana bylo zakázané slovo. Alkohol a marihuana mají pravděpodobně více společného, než si mnozí myslí. A při sexu může působit možná i lépe. Marihuana a jí podobné látky však způsobují úplně jiný stav mysli a tím pádem i vnímání sexu se drasticky změní. Ostatně stejně mohou působit i nejrůznější čichací látky apod., jenomže na rozdíl od alkoholu či marihuany, tak tyto čichací látky mají velmi negativní účinky na váš mozek. Proto na diskotékách a techno party všichni dupou jako králíci po takových drogách, za chvíli jim to ale sežere mozek. To si opravdu raději zapalte jointa nebo si dejte jednu či dvě na zdraví. Ostatně internet je ideálním zdrojem informací pro ty, kteří tyto drogy vyzkoušet chtějí nebo obhajují jejich užívání při sexu. Rozhodnutí je ale na vás.
romantika o vánocích

Těžké drogy, syntetické drogy

Bohužel, někteří se domnívají, že požitím pervitinu, heroinu nebo jiné podobné látky dojdou naprosto jiným výkonům v sexu. A možná tak poprvé ano, zaplatíte ale těžkou cenu, možná až příliš těžkou. Užívat drogy je destruktivní, a to platí i pro alkohol a marihuanu, ale tyto těžké syntetické drogy (nepřírodního charakteru) jsou vyrobeny pouze za účelem závislosti. Nic jiného dělat nemají a ani nedělají. Pokud vám tedy někdo bude tvrdit, že vám to změní svět, tak se vás snaží jenom uvázat na provázek závislosti, ze kterého se těžko utíká.