Ať je i malý opravář vždy připravený

V každém domově je čas od času potřeba něco vyměnit nebo opravit. Zpravidla se tohoto úkolu chopí šikovný tatínek, který pochopitelně zvládne opravit všechno. Ovšem, pokud máte doma šikovného pomocníka i v jeho malé verzi, neváhejte ho do veškerých kutilských prací zapojit tím způsobem, že mu pořídíte dětský pracovní stůl chytraliska.cz s nářadím.
I díky němu totiž půjde tatínkovi práce od ruky a vaše dítě mu bude moct kdykoliv pomoci s tím, co bude potřeba.sada šroubováků.jpg

Práce nikdy nepočká

Nezoufejte, pokud si myslíte, že vaše dítě bude netrpělivě čekat jenom na to, až se vám doma něco pokazí a tatínek to začne usilovně opravovat. Dětský pracovní stůl s velkou škálou nářadí a příslušenstvím může kdykoliv používat a hrát si s ním tím způsobem, že se ho naučí používat i na věcech, které fungují zcela bez problémů.
Dětská fantazie nezná meze a z toho důvodu – se u vás doma tento druh hračky rozhodně neztratí.
Využít ho však můžete i v dílně nebo v garáži, kdy bude váš malý pomocník asistovat tátovi při práci, která jednoduše nepočká a zpravidla jí je vždy dostatek. Je na vás, kam tento stoleček vašemu dítěti umístíte, ale věřte, že je nejlepší dát ho na místo, kde bude trávit opravdu hodně času.měření v dílně.jpg

Pomáhá na motoriku i logiku

Tento účelový pracovní stolek je vynikající na trénování základní motoriky, kdy se dítě naučí používat dětské (a bezpečné) nářadí a šroubky.Opravy, kdy bude muset zašroubovat nějaký šroubek nebo použít kladivo, mu půjdou od ruky i v dospělosti, pokud si jich natrénuje už v mládí.
Taktéž je to fantastická hračka pro podporu logického myšlení. Vaše dítě bude intenzivně přemýšlet nad každým krokem a zvažovat všechny možnosti toho, jak opravit daný předmět správně a jaké nářadí k němu použít. A co je nejlepší, díky úhlednému odkládacímu prostoru na stolečku i pod ním, jeho nářadí nikdy neztratí a vždy uloží na místo, kde ho rovněž později i najde.