Dovolená ve Valticko lednickém areálu s luxusním opečováním v hotelu Galant


Plánujete dovolenou a nevíte kam vyrazit? Poradíme vám! Vyrazte směrem na jižní Moravu a navštivte Zahradu Evropy. Nebudete litovat. Místo, kde naleznete spoustu historie skloubené se současností budete v naší vlasti těžko hledat. Je řeč o Lednicko valtickém areálu, který byl vyhlášen v roce 1996 jako jedna z mála českých světových památek. Od prosince roku 1996 je zapsán do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Touto výsadou se v České republice může pochlubit jen čtrnáct památek.
dítě na koni, projížďka
Abyste byli v blízkosti historického centra, jen 100 metrů od impozantního zámku Lednice, se můžete ubytovat v lednice hotel, který nabízí ubytování v pokojích Standard, De Luxe ale i rodinný pokoj. V rodinném pokoji se budete cítit jako doma. Má samostatnou ložnici a obývací pokoj a je proto vhodný pro rodiny s dětmi anebo pro skupinu přátel. Kdo má rád prostor, bude jistě spokojen. Na ergonomických matracích v povlečením z čisté bavlny a polštářích s antialergickou úpravou budete spát jako nemluvně.
Od rána do večera se můžete radovat z krásné čisté přírody. Vaše děti povozíte na lodičkách anebo se mohou svézt na koni anebo koupat v Mlýnském rybníce. Pokud byste se nechtěli v horku vydat mimo areál, hotel nabízí pro své hosty zdarma k použití venkovní bazén. Milým zpestřením je i otevřený plážový bar. Pro sportovce jsou k dispozici kurty pro tenis, volejbal a nohejbal.
zámecký park
Máte možnost si zahrát i ping-pong anebo pétanque. Kdo má rád cyklistiku a nechává kolo doma, ani ten nebude ochuzen. K zapůjčení jsou dokonce i koloběžky, horská kola a dnešní trend – elektrokola. Anebo se může jen procházet Lednicko valtickým areálem, ale upozorňujeme, že má rozlohu téměř 300 km2. Budete uchváceni stavbami, stromy, rybníky a možnostmi, které tento areál nabízí.
Po aktivně stráveném dni vás gastro restaurace překvapí chutným menu a pivem z vlastního pivovaru.