K čemu je hodinový manžel?

I když v mnoha rodinách chybí mužský partner, je jistě mnoho žen, které si drobné opravy zvládnou samy. Více je ale určitě těch, které pro drobnou opravu nábytku, přivrtání polička nebo sestavené stolu shánějí kamarády, kteří by jim s tímto pomohly. Mít dobré přátele je sice fajn, ale nemusíme je přece obtěžovat pro to, že jsme a na drobný úkon v domácnosti nestačíme. Mnohé ženy nechtějí přiznat, že jim partner přece jen trochu chybí, a tak si svým přátelům ani říkat o tyto pomoci nechtějí. Jak ven z této zapeklité situace?

Pozvěte si hodinového manžela
Kdo to vlastně je? Mnohé neznalé ženy si řeknou, že jde pravděpodobně o partnera na hodinu nebo o něco podobného. Svým způsobem mají pravdu, protože hodinový manžel opravdu přijde na hodinu či dvě nebo jak je třeba a odvede uloženou práci. Jde ale o práci řemeslnou. Jsou to lidé, kteří jsou manuálně šikovní, umí mnoho údržbářských prací, často jsou vyučeni některému z těchto řemesel. Jejich firma nabízí drobné opravy a úpravy v bytech či domech a slouží zejména lidem, kteří nemají možnost volit jiný způsob. I staří lidé mají často tyto problémy.

Stará babička si už nevymění baterii u umyvadla ani nespraví kliku u dveří. A vnoučata jsou daleko. Proto se tyto firmy nyní objevují jako houby po dešti a jsou velice žádané. Stačí zvednout telefon a vše si dojednat. A protože je těchto firem dnes již dost, můžeme si vybírat i podle ceny a nabízených služeb. Některé firmy často nabízejí své práce i s následným úklidem, což pomůže zejména nemocným a starším lidem.

Proč tedy váhat?
Neváhejte. Jste-li v podobné situace, nebojte se využít hodinového manžela. Jsou to zruční a odborně zdatní muži, kteří se s žádanou prací dobře vypořádají, a vy budete spokojeni. A pokud by se stalo a práce nebyla kvalitně odvedena, není problém práci reklamovat, protože jde o regulerní podnikatelský subjekt, který ručí za svojí práci.