Levný dům podle vašich představ

Každý, kdo si přeje bydlet ve vlastním domě, ale nemá příliš velké úspory, a dokonce si nemůže dovolit ani příliš velkou půjčku, nyní jistě zajásá. Mobilní dřevěné domy jsou tady pro vás za dostupnou cenu, na jakou nikde jinde nenarazíte. A nemusíte se obávat žádných nepříjemných kompromisů – jde pouze o to, že tyto domy nemají pevné základy spojené se zemí, a že jsou malé – asi tak malé jako městské byty. Jestliže v některém takovém bytě nyní žijete a jste s tímto bydlením spokojeni, pak se vám jistě bude líbit i v mobilním domě – rozdíl bude pouze v tom, že se obejdete bez sousedů těsně za stěnou a budete žít ve vlastním. A takové výhody si nechá každý rád líbit.

písmena „home“ plus klíč

Navíc, pořídit si dřevěný mobilní dům znamená mnoho skvělých výhod:
Jednou z nich je například to, že mobilní dům vzniká kompletně v sídle výrobce a k vám na určenou plochu dorazí už v plně vybaveném stavu. Doveze jej speciální vozidlo, a jakmile jej odborně usadí, tak vy se můžete okamžitě nastěhovat.
Díky tomu, že nemáte dům s pevnými základy, nepotřebujete ani žádné stavební povolení. Můžete tak rovnou zapomenout na nepříjemné obíhání úřadů, dlouhé čekací lhůty a správní poplatky. A to v praxi znamená o mnoho starostí méně.
Pokud jde o rychlost, tak dodací lhůtou mobilního domu budete jistě příjemně překvapeni – můžete v něm bydlet již pár měsíců poté, co si jej objednáte.

zátiší s kávovými hrnečky

A rozhodně si nemyslete, že levné bydlení nemůže být moderní a designové. Je to přesně naopak – právě menší domy jsou dokonale promyšlené tak, aby se na jejich podlahovou plochu bez potíží vešlo veškeré potřebné vybavení. Najdete zde potřebné sociální zázemí, kuchyňskou linku, sedací soupravu, ale i samostatný pokoj. A když budete chtít, můžete si ke svému domku nechat zhotovit i praktickou terasu anebo jiné venkovní posezení.
Ať už však plánujete cokoli, vaše plány se vměstnají do částky okolo jednoho miliónu korun.