Automobil a kolo?

Jak spojit tyto dvě věci dohromady?
Je těžké najít odpověď na tyto otázky, avšak při bližším zamyšlení zjistíme, že už se tyto dvě věci velice pohodlně spojit dají. Proč právě automobil a kolo ptáte se? To má hned jeden velice dobrý důvod:

a) Lidé rádi sportují a tak často chtějí jezdit i na svých kolech. Ten kdo má podobný přístroj na šlapání jistě ocení jeho rychlost a přesnost s jakou se kamkoliv dostanete, jenomže neslouží jenom na přepravu, ale také na projížďku.
b) Jezdíte s ním například často i do práce, takže plní funkci velice důležitou a také cestovatelskou v našem životě. Možná si chcete zlepšit kondičku, nebo vás to jednoduše baví, či si auto nechcete pořídit. Jsou zde však i jiné způsoby jízdy.
c) Nejčastěji je tomu v přírodě, kam chceme vyrazit za krásami naší Země a také za novým poznáním, proto je přirozené, že se chceme také projíždět v krásné a malebné krajině, která nám bude poskytovat nádherné prostranství a ještě krásnější obzor, kterým se budeme kochat. Takže abychom někam mohli takto docestovat a užít si přírodu či město nebo nové poznání, tak se tam musíme nějakým způsobem dopravit a proto se volí jízda automobilem. Ta je mnohem rychlejší než jízda na kole a také se při ní tolik neunavíte, takže až dojedete na místo určení, budete mít ještě dostatek síly na svou vlastní projížďku. Zřejmě by nějaká rodina jenom tak nesedla na kola a nejela by tři sta kilometrů někam do penzionu, aby se tam ještě mohla projíždět. Samozřejmě jsou možná takové, ale většinou si to chceme užít až na místě, takže volíme automobil. Dopravit se autem je vždy pohodlnější a jistější než je tomu u našeho šlapacího kamaráda, toho využijeme až právě na místě. Takže abychom si jej mohli s sebou vzít a tím vlastně skloubit již zmíněné auto a přístroj na šlapání, tak je zde excelentní vynález a ten se nazývá nosič kol na tažné zařízení.

d) Ten se připevňuje samozřejmě na tažné zařízení. Což je velice chytrý způsob, protože tím automobil nenavyšujete a nemusíte věci dávat kamsi na střechu, ale velice pohodlně jenom za svůj vůz, kde nepřečnívají a nezavazí.