Člověk v pasti

· Rádi cvičíte? Pak v tom jistě můžete pokračovat, ale pokud neradi a děláte to jenom proto, že musíte nebo z jiného důvodu, například, že chcete zhubnout, tak to zřejmě žádný smysl mít nebude.
· Člověk se bohužel díky své vysoké váze dostává do různých problémů. Někdo vidí jenom to, že špatně vypadá, jiný zase hledá podtext v něčem důležitějším, například v tom, že to škodí celému lidskému organismu.
Jak tedy na hubnutí? To je otázka, kterou si jistě pokládáte už léta. Nová metoda v hubnutí byla popsána jako bílkovinná či proteinová a nyní se také nazývá ketonová dieta.

Při této formě hubnutí se v těle navodí stav zvaný ketóza. Říkáte si, jak se může takovýto stav přihodit? Díky úpravě jídelníčku. To je základní fází, kterou budete podstupovat. Do těla se přivádí více bílkovin a proteinů a naopak se omezují sacharidy a tuky a to má za následek tento zcela přirozený stav. Díky němu také budete hubnout tukovou tkáň, zatímco vaše svalová hmota zůstane zachována. Speciální jídelníček vám jistě bude chutnat. Nemusíte se ani bát, že byste měli jenom omezený základ, který by nebyl bohatý na vitamíny, minerály a ostatní pro tělo důležité látky. Budete jíst všechno, ale postupně a po jistých dávkách. Na některé jídelníčky se můžete podívat už nyní!
Při tomto procesu však nemusíte mít obavy, že byste měli hlad. Tím rozhodně trpět nebudete. Není potřeba ani výrazného cvičení. To se doporučuje, ale v malých dávkách, například malou procházkou. Nesetkáte se zde ani s žádným jo-jo efektem, čili vaše konečná váha bude trvalá. Ptáte se, kolik se takto dá shodit? Kolik jenom sami budete chtít.

Co od toho můžete očekávat?

Ø shodíte své kilogramy na stálo
Ø žádný jo-jo efekt
Ø dobrá nálada
Ø lepší krevní testy a snížený cholesterol
Ø očista těla
Ø žádné náročné cvičení
Ø celková spokojenost se svým tělem
Ø shodíte tolik kilo, kolik sami budete chtít
Ø úbytek váhy je znatelný již v počátcích
Ø zvýší se vám energie a budete se cítit lépe

Prodietix je opravdu závratná metoda v hubnutí!