NETRADIČNÍ METODY OMLAZENÍ PLETI

Existuje mnoho metod na omlazení pleti,aplikace botoxu, nebo laserové omlazení, v poslední době technika pokročila hodně dopředu. Doporučovala bych vám obrátit se na renomovanou kliniku, kde výsledek určitě bude stát za to. Při plazmaterapii  tělo nevstřebává žádné cizí látky,aplikují vaši vlastní krevní plazmu. Nebude vás to moc bolet a navíc určitě budete spokojená s výsledkem.Plazmaterapie je skvělá například na na omlazení pleti, sjednocení tónu pleti nebo zlepšení jizev po akné.

A jak se to dělá? Nejprve vám odeberou krev, poté vaši plazmu zpracovávají unikátní technologií, aby z ní získali co nejvíce aktivních krevních destiček. Tím vznikne roztok krve s  ideálním poměrem destiček. Krev vám poté opět aplikují do podkoží tenkými jehličkami. Tak nějak rychle a zjednodušeně řečeno.

Plazma obecně pomáhá regeneraci podkoží, obsahuje totiž velké množství proteinů a krevní destičky s růstovými faktory. Oblíbená je však především proto, že umí aktivovat kolagenní vlákna, která jsou zodpovědná za pružnost pleti a která  s  věkem ubývají. Samotný zákrok, jehož cena se pohybuje kolem pěti tisíc korun, trvá asi půl hodiny. Velkou výhodou plazmaterapie je fakt, že nemůže způsobit alergickou reakci.Samotný zákrok, jehož cena se pohybuje kolem pěti tisíc korun, trvá asi půl hodiny.

Další metodou je  lifting mezonitěmi. Je to minimálně invazivní zákrok.Aplikace mezonití se provádí pomocí ultra tenkých jehel přímo do indikovaných oblastí a vrásek. Kolem mezonití dochází k novotvorbě kolagenu, který vytvoří síť zpevňující tkáně a vyplňující vrásky. Během 6 měsíců dojde ke vstřebání nití, ale kolagenová vlákna postupně dorůstají  a zůstávají na daném místě. Výhodou jeokamžitý efekt a krátká rekonvalescence.

Tato technologie liftingu nahrazuje tradiční miniliftingové zákroky, bez nutnosti dlouhodobé rekonvalescence. Využíváme dva typy speciálních nití, které zajistí navrácení tkáně do původní polohy. Tím váš obličej dokonale omladí. Efekt vyhlazení vrásek, zpevnění kontur a přesun povislých tkání je navíc viditelný ihned po zákroku.

Je ošetření bezpečné?  Materiál nevyvolává žádné alergické reakce. Jde o materiál bezproblémově využívaný přes 15 let zejména v oboru kardiochirurgie jako vstřebatelný šicí materiál. Jeho úplné vstřebání nastane do maximálně 180 dnů.  Pro lepší pocit klienta se před zákrokem nanese na ošetřovanou oblast anestetický krém. Celý zákrok trvá cca 30-50 minut a ihned po něm se může klient zapojit do běžné denní aktivity.

Při rozsáhlejším zákroku je nutné počítat s otokem a modřinkami, které se obvykle do 2 týdnů zhojí.  Zákrok nelze provést při onemocnění pojivové tkáně autoimunního charakteru, tendenci k tvorbě keloidních jizev, poruch krevní srážlivosti nebo užívání léků na ředění krve, v těhotenství.