Hypotéky, které se vám přizpůsobí

Vždy, když potřebujete peníze, máte po ruce nebankovní hypotéku. Právě ona může být ideálním zdrojem financí pro vás, a to hned několika důvodů.

Jedním z těch nejdůležitějších je to, že tato půjčka je maximálně flexibilní. A právě tento fakt ji výrazně odlišuje od bankovních produktů. Banky si velice přísně volí, kterému klientovi dají svou důvěru, a jakmile je někdo jen trochu méně důvěryhodný, tak úvěr nezíská. A k takové nedůvěře stačí opravdu jen málo – třeba tak málo, jako je nízký anebo naopak příliš vysoký věk. I to může znamenat překážku, abyste svůj úvěr mohli v budoucnosti bez potíží splácet.
peníze a čas – hodiny

A když už se bavíme o bonitě, tak je samozřejmě jasné, že v nejvíce svízelné situaci se nacházejí ti, kteří mají příliš nízké příjmy – ať už proto, že mají špatně placené zaměstnání anebo jsou například na rodičovské dovolené, anebo také ti, kteří mají příliš vysoké výdaje – třeba proto, že splácejí nějakou starší půjčku. Takoví lidé se špatnou bonitou mohou na půjčku v bance rovnou zapomenout.

A zde se můžeme vrátit k velkým výhodám nebankovních půjček – ty vám vyjdou vstříc i ve výše jmenovaných situacích, neboť jsou velmi flexibilní a jen tak něco je nezastaví. Tím spíše, když jde pouze o to, ušít vám úvěr na míru a nastavit jeho podmínky tak, aby ani nižší plat nebyl překážkou.

Podobně je možné tolerovat i malé, ale třeba i větší zápisy v registru.

Každý žadatel o nebankovní hypotéku by měl ovšem vědět to, že za takový úvěr je nezbytné ručení nemovitostí.
kovové peníze v pořadači

Právě záruka v podobě nemovitosti poskytuje věřiteli dostatečnou jistotu, že půjčené peníze budete bez potíží splácet. K ručení nemovitostí si můžete zvolit libovolný majetek, rozhodující je jeho hodnota. Ta by měla odpovídat výši půjčky, o kterou máte zájem – čím vyšší půjčka, tím je potřeba složit větší záruku, nicméně o jaký konkrétní majetek se bude jednat, to záleží pouze na vás.