KOSMETIČKA PSYCHOLOGEM? PROČ NE?

Je to věru slast, nechat se hýčkat, celé vaše tělo je příjemně uvolněné a někdo o vás pečuje, dopřejte si ten luxus i vy! Přemýšleli jste někdy nad tím, co vše zůstává vyřčeno za dveřmi kosmetického studia? A že je kosmetička tak trochu psycholog a pokud by tam člověk neležel, klidně by se to s troškou nadsázky dalo srovnat s pravidelným sezením u terapeuta?
potřeby v lázních

Naštěstí se tu ale leží. V rádiu hraje uklidňující relaxační hudba, místnost je provoněná vonnými oleji a je vám příjemně teplo. A při všech nutných kosmetických úkonech proberete VŠE – od práce, přes neshody se svým milým až po to, z čeho mělo vaše dítko zase špatnou známku nebo co máte v plánu uvařit k večeři a spousty dalších témat, která nám zrovna leží na srdci.
Člověk pak ze salónu odchází tak nějak očištěn, nejen doslova, co se pleti týče, ale i duševně. Pokud je kosmetička člověk na svém místě, s tím, co je jí svěřeno nakládá velmi opatrně, ať už se jedná o pleť, či slova, která slyšela. Ta nechává za dveřmi pečlivě uzamčená. Co bylo vyřčeno, to tam musí zůstat! Jinak by mohla splakat nad výdělkem. Pokud by měla takzvaná „děravá ústa“, kterými by vše svěřené proteklo, k takovému člověku by se zákaznice s důvěrou nevracely se všemi svými novinkami, které se za celý měsíc odehrály a je třeba je probrat.
JEDNO PRAVIDLO JE ALE NUTNO RESPEKTOVAT.
 Vše je třeba vypovědět před kosmetickou masáží. Pokud by přece jen bylo ještě něco, co ze sebe musíte dostat, pak počkejte na závěr, až bude smyta maska. Chvíle, kdy se provádí masáž obličeje je totiž posvátná. PŘI NÍ NEMLUVÍ NIKDO! Je to jedna z nejpříjemnějších věcí na světě. Obličej je totiž velmi citlivá část těla a jeho správně provedenou masáží zažíváme dokonalou relaxaci. Měla by být prováděna dostatečně dlouho, ideálně alespoň 30 minut.
masáž hlavy
BUDETE PŘEKVAPENÉ, JAK KRÁSNĚ BUDETE VYPADAT!
Minimálně jedenkrát měsíčně by si tuto proceduru měla dopřát každá žena, co jich světem chodí. Buďte tedy při výběru své kosmetičky pečlivé a obezřetné, patrně se z ní za nějaký čas stane i vaše psycholožka…