Váš partner, váš táta a jejich vztah

Při výběru partnera přemýšlíte nejen nad tím, jestli se líbí vám samotným, ale podstatně důležitou roli hraje i to, jestli ho přijme vaše okolí a samozřejmě i vaše rodina. Na jejich názoru vám pochopitelně záleží a z toho důvodu vám nemůže být jedno, jak ho vaše máma s tátou přijmou a budou akceptovat to, že jste si pro společný život vybraly právě jeho.

Mnohem složitější to bude mít váš partner s jeho budoucím (potencionálním) tchánem než s vaší maminkou. Je to právě díky tomu, že tátové ke svým dcerám mají větší citovou vazbu a není pro nich snadné vybrat muže, se kterým by měly být a současně se jim líbil.
africká láska

Řekněte partnerovi, ať je sám sebou

Muži dělají často velkou a poměrně zásadní chybu v tom, že se snaží na rodiče svých partnerek zapůsobit tak, že budou naprosto vzorní a tím pádem dokonalí, čím jim dokážou, že jejich dcera si vybrala tu nejlepší partii. O to smutnější je později skutečnost, kterou neschovají a ukážou pravou tvář, která s tou počáteční nemá nic společného.

Není nutné hrát si na perfektního muže s tím nejlepším zaměstnáním, vzděláním, zkušenostmi, chováním a finančními možnostmi!

Každému tátovi vždy stačí pouze jistota, že si jeho dcera našla partnera, který se o ni postará především z citové stránky a poskytne jí štěstí a spokojenost i bez větších materiálních hodnot nebo potřeby – pořád se chlubit tím, co v životě dokázal.
veselý řidič

Pokud chce zapůsobit, snažit se nemusí

Jako jeho partnerka byste měla trvat na tom, aby jeho první dojem a samozřejmě i každý další v pořadí, nesituoval jedině na to, aby vašeho tátu ohromil. Důležité je pouze to, aby se choval přirozeně, nenuceně a upřímně, díky čemu si u svého tchána udělá respekt a dá mu pocit, že jeho dcera je skutečně v těch nejlepších rukách.

A pokud touží po požehnání, rozhodně by měl udělat všechno proto, aby s ním vycházel dobře, a to i v případě, že se jejich styl života nebo názory, budou v mnoha ohledech od sebe odlišovat.