Napětí je při hře vždy důležité

Milujete i vy ten pocit, kdy si můžete zahrát jakoukoliv hru, která je určena i pro dospělé? Chuť bavit se a hrát si, se z nás nevytratí ani v době, kdy už jsme vyrostli a nejen z toho důvodu – nám dětství při každé vzpomínce na něho neuvěřitelně chybí.
Existuje ovšem i řada her, které si můžete užít v dospělosti a i když jsou na zcela jiné úrovni než ty dětské – pohltí vás svým nápadem a napětím.
Jednou z nich je úniková, kterou jste možná už zaznamenali jako jednu z těch nejpopulárnější v současnosti. V případě, že jste ji prozatím ještě nevyzkoušeli, neváhejte zamířit do Pardubic, kde si s vaším týmem hráčů ověříte to, čím je vlastně tak báječná a nesrovnatelná s jinou.
strašidelná vila

 Dvě hry, které vás dostanou do kolen

Escape games Pardubicevám nabídnou hned 2 volby, po kterých můžete sáhnout. První hra se jmenuje Samara a její téma zní jasně – odhalit, proč se opět záhadná kazeta šíří mezi lidmi, kteří následně umírají. Děvčátko jménem Samara jistě znáte z oblíbeného hororu Kruh, a pokud si ho doma shlédnete ještě před začátkem hry, neunikne vám žádná podstatná informace, která vám pomůže dopracovat se k vyřešení hádanky.
O hře Dvojitý agent byste měli vědět především to, že si v ní zahrajete na detektivy. Úkol spočívá v odhalení zmizení vašeho kolegy, kterému se dostaly do ruky tajné informace a nikdo netuší, co schovával. Možná jenom ten, kdo za to může, ovšem na to budete muset už přijít sami společně s vaším týmem.
kočka silueta

Spolupráce vás dovede k úspěšnému cíli

Abyste se mohli pochlubit známým a rodině s tím, že jste zvládli uniknout ven a vyřešit záhadu, musíte si vzájemně pomáhat a spolupracovat při každém kroku. Váš tým by měl mít 2 – 5 členů a v tomto případě je dobré, vzít si do party co nejvíce lidí, kteří se nebojí žádné výzvy. Taktéž se vám vstupné výrazně sníží, pokud do hry vstoupíte v plném počtu hráčů.
Časový limit, který budete mít k dispozici – a tedy 75 minut je dostatečně dlouhý na to, abyste si poradili i v situaci, která nebude lehká.