Osobní bankéř

Stále více lidí využívá služeb osobního bankéře v bance. Na osobního bankéře se můžeme obrátit vždy, když něco potřebujeme. Můžeme mu zavolat, ale také napsat e-mail. Většinou si následně domluvíme schůzku a na té řešíme potřebné věci. Osobní bankéř má výhodu v tom, že už nás může docela dobře znát a nabídne nám odpovídající řešení. Můžeme se na něj obrátit prakticky ve všech možných záležitostech (zřízení běžného účtu, zřízení nové kreditní karty, převod financí do ciziny, doplňkové služby a mnohé další).
 financování z banky
Osobní bankéř samozřejmě jedná v zájmu banky. Nicméně jedná i v zájmu zákazníků. Spokojený zákazník je důležitý i pro bankovní instituci. Je potřeba si následně rozmyslet, zda využijeme možnosti, kterou nám osobní bankéř nabídne. Určitě se doptejte na všechny důležité parametry. Velká výhoda je, že osobní bankéř vám také může veškeré informace zjistit a následně si s ním sjednáte schůzku. Musíte počítat s tím, že dostanete veškeré informace pouze o produktech banky, kde bankéř pracuje. V rámci jednání se svým bankéřem můžete dostat i speciální nabídky. Jsou to nabídky, které nejsou pro všechny klienty, ale bankéř je může pro vás vyjednat.
 koule z eur
Člověk nemá přehled o všech finančních možnostech, které konkrétní banka nabízí. V tom případě osobní bankéř může velice pomoci. Nemusíte se vždy rozhodnout využít jeho nabídku, ale získáte tím přehled. Je lepší mít osobního bankéře než vždy přijít k někomu jinému. Když půjdete klasicky na přepážku, tak musíte vždy znovu a znovu vysvětlovat. Osobnímu bankéři nemusíte vysvětlovat pořád dokola svou situaci.
 předání úplatku
Zkrátka osobní bankéř sice jedná v zájmu banky, ale i v zájmu klienta. Snaží se najít kompromis a nejlepší řešení. Určitě máte možnost svého bankéře také změnit. Nebojte se jejich služeb využívat. Je to pro vás mnohem lepší i v tom, že si můžete domluvit konkrétní termín návštěvy na pobočce banky. Dostanete také vizitku s kontaktem na svého osobního bankéře. Bankéř samozřejmě dostane za uzavřený obchod peníze, ale to je přece naprosto normální. Je to stejné, jako když prodavač dostane svůj plat. Osobní bankéř je dobrá volba a rozhodně nejen pro movité klienty.