Vysněné bublinky

Je už téměř samozřejmostí, že se vedle rodinných domů v hojné míře vyskytují bazény. Ať už ty, které na podzim vyfoukneme a uklidíme anebo ty, které přikryjeme. Jelikož ale lidé chtějí stále více a více komfortu, už se jen s obyčejným bazénem nespokojí. Do svých bytů nebo jejich blízkosti si stavějí například sauny. I to už se stává běžnou součástí našich domovů.
o   Jedna příjemná záležitost je ale stále zastoupena málo a většinou za ní musíme do veřejných bazénů.

bazén

·         Je to vířivka.
Pokud mohu posoudit, tak je opravdu velice oblíbená. Bývá většinou obsazená. Není divu. Děti ji mají jako zdroj velké zábavy a dospělí v ní příjemně relaxují.

Zahradní wellness

Doma si můžeme nechat také nainstalovat vířivku.Pokud ji budeme využívat především přes léto, jako součást koupání se v bazénu, může nám dostačovat mobilní. To platí i v případě, že máme zkrátka uvnitř málo místa. Jen je potřeba vše dobře propočítat.

–         Venkovní vířivka se instaluje blízko domu, abychom na zpáteční cestě neprochladli.
–         A také je potřeba zajistit si ochranu soukromí.
–         Dalším problémem může být úklid vířivky na zimu.Musíme mít alespoň jeden vchod do domu, kterým vířivka projde.

whirpool

Jestliže si chceme nainstalovat vířivku doma, musíme myslet na to, že nám určitě zvýší vlhkost v bytě.Výhodou ale je, že bude kdykoliv k dispozici a nebudete muset za ní běhat ven. Stavba vířivky je celkem náročná záležitost. A to nejen z pohledu stavitele, ale hlavně z úhlu pohledu majitele konta, z kterého to bude financováno. Je tedy nutný opravdový profesionál, aby nám v domě nenadělal více škody nežli užitku. Odborník sestaví tzv. stavební připravenost, ve které popíše všechny úpravy, které Vás v době instalace čekají.

–         přívod elektřiny
–         přívod vody
–         rozvržení odpadů.

Výsledek, kterým bude domácí wellness, ale bude určitě stát za to.