Záznam v databázi dlužníků není problémem

Problémy se splácením, dluhy nebo neplnění podmínek. Všechny tyto potíže vedou k záznamu v registru dlužníků a výrazně omezují budoucí možnosti. Úvěr, půjčka na auto nebo i financování podnikání je rázem pryč a žádná banka nám již finance neposkytne. Jedinou zbývající možností jsou soukromé finanční společnosti, které nabízí úvěry i přes záznam v databázi a pomáhají tím rodinám s bydlením nebo podnikatelům s jejich byznysem. Naše společnost do této kategorie patří a nabízí hypotéky s výhodným úrokem, transparentními podmínkami, ale i možností vlastního nastavení. Hypotéka bez registru nabízí volné využití financí a je tak vhodná pro koupi nemovitosti, rozjezd podnikání, ale i vyplacení dluhů nebo exekucí. Úrok, který klientům nabízíme, startuje na neuvěřitelných 6,9 % a patří mezi nejlepší na tuzemském trhu!

balíčky stovek
Proč patří naše finanční produkty mezi nejoblíbenější na trhu?

· Výhodný úrok
· Rychlé vyřízení do 24 hodin
· Vlastní volba délky splácení
· Peníze určené na cokoli
· Dluhy, exekuce ani zástavy nejsou problémem!

Osobní i internetové vyřízení
Někdo preferuje osobní schůzku, při které se může na vše dotázat a ověřit si podmínky z očí do očí. Jiní lidé chtějí mít úvěr rychle schválený a preferují internetové vyřízení, které zabere jen několik minut. My nabízíme obě možnosti a to díky rozsáhlé síti poboček, ale i možnosti internetového zpracování. V obou případech získáte peníze během 24 hodin od schválení hypotéky a to bez zbytečně zdlouhavé byrokracie.

schválená půjčka

Parametry úvěru obdržíte v námi zaslaném emailu poté, co zadáte základní informace do našeho formuláře. Kontaktovat nás můžete nejen pomocí internetového formuláře, ale také telefonem nebo osobně na pobočce. Naši specialisté jsou připraveni vysvětlit Vám všechny detaily a pomoci Vám najít to nejlepší řešení.